Silvaner, Weingut Bürgerspital Würzburg, Franken Německo

Netradiční odrůda z nejstarší vinařské oblasti v Něměcku - Franken.

Svěží, ovocná vůně se spoustou koření a třeba grepfruitu.

Harmonická a elegantní chuť zralých hroznů, citrusů.

Díky i netradiční lahvi - tzv. kozí mech - je milým dárkem pro milovníky vína.

478,00 Kč
Please select variants first

PRODUKTY

Primitivo di Manduria Lirica, Puglia Itálie

Ne, není to super suché, jak taky když to má tolik slunce na jihu. O líp se to ale pije. Tři měsíce na sudu udělali své, přidali na těle a víno je krásně ovocné, s tóny třešní, švestek a malin s jemným kouřem. V chuti je harmonické, vyvážené, krásně ovocné. Dopřejte jsi k němu pořádný kus masa, pořádně jej opepřete a jak se říká, "bude to do vás padat".

358,00 Kč

Voucher na konzumaci nebo nákup vína

Darujte zážitek! S tímto voucher můžou vaši přátelé nebo kolegové do Atelier restaurantu za zážitkem nebo nakoupit vína z našeho eshopu. Udělejte jim radost a my vouchery doručíme vytištěné třeba s lahví vína nebo emailem.

2 000,00 Kč

Pinot gris, Vinařství Krásna hora, Starý Poddvorov, Slovácko

Rulandské šedé čili šeďák ze tří vinic kolem Starého Poddvorova.. Krásná vůně květin a vanilky, které vycházejí z různých způsobů kvašení. Pětina vína kvasila v dubových sudech barrique a zbylá část v nerezových nádržích, což vedlo k vyvážené smetanovo-ovocné chuti. Tohle budete popíjet celou sobotu a neděli a již v pondělí mi zavoláte, že chcete další

265,00 Kč

Riesling Steigelberg, Weingut Taubenschuss, Rakousko

Riesling z rodinného vinařství jen kousek na jih od Mikulova, je šťavnatý, pikantní s plným tělem. Funguje výborně se saláty, lehkými předkrmy ale také na dlouhé popíjení, vždyť víte, jak to chodí občas v sobotu odpoledne. Za nepřekonatelnou cenu jako z vinařství a možností vyzvednutí nebo závozu kdykoliv během dne.

297,00 Kč